Nr katalogowy: 345

Laura WASILEWSKA (ur. 1986)

Nr katalogowy: 345

Nad basenem - Antoni Fałat, 2010

olej, akryl, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: Laura Wasilewska 2010