Nr katalogowy: 344

Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)

Nr katalogowy: 344

Bez tytułu

olej, tektura fakturowana, 38,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: T. SPRUSIAK