Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy: 334
Powódź III, 1988
olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
na odwrocie opis autorski: JAN SZANCENBACH/ POWÓDŹ III/ 1988