Nathan GRUNSWEIGH (1880-1970)
Nr katalogowy: 231
Ofiara Abrahama, 1947
olej, płótno, 73 x 116 cm;
sygn. l. d.: Grunsweigh 1947
sygn. l. d.: Grunsweigh 1947