Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Nr katalogowy: 230
O wschodzie, 1968
olej, płótno, 32,5 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: Woj. Fleck
olej, płótno, 32,5 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: Woj. Fleck
na odwrocie napis: W. Fleck / Zakopane o wschodzie?/ olej płótno 1968 r.