Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Nr katalogowy: 348
Zuzanna i starcy, 2002-2007
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. u dołu
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. u dołu;
Reprodukowany w: Kiejstut Bereźnicki. 50 lat pracy twórczej. Muzeum Narodowe w Gdańsku, Gdańsk 2008, s. 170