Nr katalogowy: 337

Radosław SOWIAK (ur. 19500

Nr katalogowy: 337

Zwierzeca geometria, 2011

akryl, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: R. SOWIAK / 2011