Jan CYBIS (1897-1972)
Nr katalogowy: 332
Bażant, 1970
olej, płótno, 55 x 61 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
olej, płótno, 55 x 61 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
na odwrocie: JAN CYBIS/ "Bażant" 1970r.
Obraz wymieniony w: "Jan Cybis", Warszawa 1984, kat. poz. 511