Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)
Nr katalogowy: 331
Akt z kwiatem, 1975
olej, płótno, 116 x 89 cm
olej, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1975;
na odwrocie nalepki wystawowe: z Wystawy Jubileuszowej na 60. lecie pracy TPSP w Krakowie z 1976 r., z Pałacu Sztuki 1976 oraz z Wystawy "Piękno Nagości. Akt w sztuce polskiej - malarstwo, rysunek, grafika. Nagość, zmysłowość, erotyzm" Muzeum Historii Miasta Łodzi IV-VI 2008