Witold PAŁKA (ur. 1928 r.)
Nr katalogowy: 321
Dwie kobiety, 1965
olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Pałka / 65
olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Pałka / 65
na odwrocie nalepka (autorska?): PAŁKA WITOLD/ KATOWICE/ technika olej/ "DWIE PANIE" oraz oznaczenie z wystawy?: Poz. 2/ Kl.III/ 662/232/74.
Bibl.: Alfred Ligocki Plastycy Śląska i Zagłębia, Katowice 1977, plansza czarno-biała, numerowana