Ludwik KLIMEK (1912-1992)
Nr katalogowy: 320
La fleur de bananer - Kwiat bananowca, 1
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: Klimek;
sygn. p. d.: Klimek;