Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy: 318
Różokrzyż, 1993
akryl, płótno, 73 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
akryl, płótno, 73 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE/ "RÓŻOKRZYŻ"/ olej 1993 oraz na krośnie: 73 x 65 olej RÓŻOKRZYŻ 1933