Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy: 312
Dwie świniorybki, 1983
olej, płótno, 76 x 67 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 76 x 67 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DWIE ŚWINIORYBKI / 76 x 67 / 1983
Reprod. w: Włodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2008, poz. kat. 32, s. 118