Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 305
Uśmiechnięty Sfinks, 1991
akwarela, papier, 55 x 37 cm;
sygn. p.d.: 1991 E. DWURNIK
sygn. p.d.: 1991 E. DWURNIK