Nr katalogowy: 232

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 232

Poeta z Muzą

- prawa kwatera tryptyku Poeta i Ojczyzna, 1912;

olej, tektura, 73 x 92 cm;
sygn. p. g.: J Malczewski / 1912

Na odwro...