18 czerwca 2011

Wojciech Kossak (1856 - 1942)
Szwoleżerowie polscy w bitwie pod Wagram, 1893 r.

Wojciech Kossak (1856 - 1942)

1
Szwoleżerowie polscy w bitwie pod Wagram, 1893 r. olej, płótno dublowane, 73 x 112 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak/ 1893
Estymacja 250 000 zł – 300 000 zł