Antoni KENAR (1906-1959)
Nr katalogowy1
Narciarka IV, 1947/48
brąz, wys. 43 cm
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Antoni KENAR (1906-1959)
Nr katalogowy3
Anioł grający, 1938
brąz, wys. 60 cm;
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Antoni KENAR (1906 - 1959)
Nr katalogowy5
MACIERZYŃSTWO II Studium Madonny, 1938
brąz, wys. 17 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Madonna z Dzieciątkiem
Nr katalogowy19
drewno nieokreślonego gatunku, lakierowa
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Madonna z Dzieciątkiem
Nr katalogowy23
drewno dębowe, pierwotnie polichromowane
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Chrystus Frasobliwy
Nr katalogowy25
drewno lipowe, polichromowane i złocone,
Cena wywoławcza.
9 900 zł
Płaskorzeźba - scena dworska.
Nr katalogowy29
granit, 31,5 x 103 x 8 cm; Chiny XVIII/X
Cena wywoławcza.
3 800 zł
M. J. P. COLOMBY ( XIX/XX w.)
Nr katalogowy31
MIGNON - Popiersie dziewczyny
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Michaił Lermontow
Nr katalogowy35
biskwit biały, wys. 31 cm. Rosja, XIX/XX
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Xawery DUNIKOWSKI (1875 - 1964)
Nr katalogowy39
Głowa Chopina, l. 20. XX w.
Cena wywoławcza.
6 800 zł