Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)
Nr katalogowy232
Myśliwy z psem, 1898
olej, płótno, 66 x 127 cm;
sygn. p. d.: F. Kost 98
sygn. p. d.: F. Kost 98
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)
Nr katalogowy237
Kobieta z kielnią, wczesne lata 50.
olej, płótno, 95,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: FEDKOWICZ.
sygn. l. d.: FEDKOWICZ.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy241
Motyw ze Starego Miasta w Warszawie
olej, płótno, 35 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmielński
sygn. p. d.: Wł. Chmielński
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy244
Drzewa w śniegu
olej, papier, 72,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
sygn. p. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Nr katalogowy249
Góral pasący owce, 1934
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko 934
sygn. p. d.: M. Stańko 934
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)
Nr katalogowy255
Mężczyzna nad brzegiem morza
olej, płótno, naklejone na tekturę?,
19 x 28 cm;
19 x 28 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy258
Martwa natura z bąkiem, 1936 r.
olej, tektura, 89 x 61,5 cm; sygn. p. d.: E. Krcha
Na odwrocie nalepki
Na odwrocie nalepki
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy262
Przedwiośnie na Podhalu, ok. 1920
olej, tektura, 68 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy264
Rybak, 1930
olej, płótno, 30 x 39 cm;
sygn. p. d.: W. KORECKI / 1930
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Ludwik STASIAK (1858 - 1924)
Nr katalogowy268
Spotkanie na wiejskiej drodze, ok. 1910
olej, płótno dublowane, 156,5 x 98 cm;
sygn. p. d.: STASIAK LUDWIK
sygn. p. d.: STASIAK LUDWIK
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy272
Pogoń, 1940
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 40
Cena wywoławcza.
9 000 zł