Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy: 218
Martwa natura z owocami
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 50,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Krcha
papier, 50,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Krcha