Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

321
Upadek epoki wspaniałej rospusty, 2002 pastel, węgiel, papier, 95,5 x 63,5 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

322
Widmung (Dedykacja), 1974 technika mieszana, płótno, 110 x 120 cm;
sygn. l. g.: E. MARKOWSKI
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

323
Martwa natura z czerwoną draperią, 1967 olej, płótno, 60 x 76 cm;
sygn. l. d.: Borysowski 67
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Alfred ABERDAM (1894 - 1963)

324
Postaci, 1957 olej, tektura, 37 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Aberdam 57
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Józef CZAPSKI (1896-1993)

325
Dziecko w fotelu, 1976 olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: J. CZAPSKI. 76.
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

326
Czerwona muszla, II, 1956 olej, płótno, 100 x 81 cm;
obraz opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

327
Czerwona muszla, 1958 olej, płótno, 100 x 80 cm;
u dołu z lewej: TP
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

328
Rozczłonkowanie, 1970 technika mieszana, collage, sklejka, 57,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

329
Łzy poświęcenia (nie szukaj ich w przedmiotach), 1967 olej, płótno, 27 x 21,2 cm;
sygn. i opisany wzdgłuż krosna
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

330
Pejzaż, 1979 olej, płótno, 160 x 70 cm;
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 79
Cena wywoławcza. 76 000 zł

Waldemar SMOLAREK (1937-2010)

331
Bez tytułu, 2000 olej, płótno, 110 x 70 cm;
sygn. p. d.: SMOLAREK/ 2000
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Waldemar SMOLAREK (1937-2010)

332
Bez tytułu, 2007 olej, płótno, 130 x 92 cm;
sygn. p. d.: SMOLAREK/ 07 - 07 - 2007
Cena wywoławcza. 6 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

333
P-69-692, 1969 akryl, płótno, 79 x 109 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 1969
Cena wywoławcza. 22 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

334
2490, 1972 olej, płótno, 28 x 35,5 cm;
sygn. p. g.: Witold-K 1972
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

335
Pejzaż norweski, 1997 olej, płótno, 81 x 91 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 18 500 zł

Judyta SOBEL (ur. 1924)

336
Martwa natura z jabłkami olej, płótno, 51 x 61 cm;
sygn. l. d.: J. SOBEL
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

337
Żółty dzbanek, 1977/1978 olej, płótno, 65 x 78 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

338
Kompozycja, 1964 olej, płótno, 90,5 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: 64 / J. Naliwajko
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)

339
A.R.C.H.E, 2010 olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy JARNUSZKIEWICZ (1919-2005)

340
Kompozycja geometryczna, 1963 olej, sklejka, 30,5 x 69 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Jarnuszkiewicz 63 r
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

341
Pejzaż jazzowy, 1999 olej, płótno, 40,5 x 51 cm;
sygn. na odwrocie: MARZENA / TUREK-GAŚ 1999 r.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Teresa MURACKA (ur. 1959)

342
Drohiczyn, 2009 olej, technika mieszana, 80 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Maria STANGRET- KANTOR (ur. 1929)

343
Bez tytułu gwasz, papier, 46,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Stangret
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

344
Łódki olej, płótno, 73 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Katarzyna SKOCZYŃSKA (ur. 1958)

345
Martwa natura z czerwonym konikiem, 2009 konikiem, 2009
olej, płotno, 85 x 100 cm
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

401
Uba ceramika, 36 x 15 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Monika GARLEY (ur. 1965)

402
Bez tytułu brąz patynowany, wys. 12,5 cm
odlew nr 4/5
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Monika GARLEY (ur. 1965)

403
Bez tytułu brąz patynowany, wys. 9,6 cm;
odlew nr 3/5
Cena wywoławcza. 800 zł

Marek KOWALSKI (ur. 1954)

404
Wierna brąz patynowany, wys. 42,5 cm;
sygn. na podstwaie MK
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

405
Tors, 1977 brąz patynowany na marmurowej podstawie,
wys. całkowita 40 cm; wys. figury: 30 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Marek KOWALSKI (ur. 1954)

406
Po 20-tej, 2010 drewno (jesion), polichromowane, złocone,
96 x 34 x 23 cm (z postumentem wysokość 176 cm)
Cena wywoławcza. 11 000 zł