Nr katalogowy: 340

Jerzy JARNUSZKIEWICZ (1919-2005)

Nr katalogowy: 340

Kompozycja geometryczna, 1963

olej, sklejka, 30,5 x 69 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Jarnuszkiewicz 63 r