Nr katalogowy: 332

Waldemar SMOLAREK (1937-2010)

Nr katalogowy: 332

Bez tytułu, 2007

olej, płótno, 130 x 92 cm;
sygn. p. d.: SMOLAREK/ 07 - 07 - 2007