Nr katalogowy: 329

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 329

Łzy poświęcenia (nie szukaj ich w przedmiotach), 1967

olej, płótno, 27 x 21,2 cm;
sygn. i opisany wzdgłuż krosna