Nr katalogowy: 323

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 323

Martwa natura z czerwoną draperią, 1967

olej, płótno, 60 x 76 cm;
sygn. l. d.: Borysowski 67