Nr katalogowy: 322

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 322

Widmung (Dedykacja), 1974

technika mieszana, płótno, 110 x 120 cm;
sygn. l. g.: E. MARKOWSKI