Nr katalogowy: 318

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

Nr katalogowy: 318

60/54

kolaż, olej, płótno, 37 x 46,5 cm;
sygn. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 60/54