Nr katalogowy: 316

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 316

Spichlerz - z cyklu "Schronienia", 2010

technika własna, płótno, deska, 59 x 59 cm;
sygn. na odwrocie