Nr katalogowy: 108

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 108

Narodziny Wenus, 2003

litografia, papier, 29,3 x 20,3 cm (odcisk płyty)
sygn. pośrodku u dołu