Nr katalogowy: 107

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 107

Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974

litografia barwna, papier, 68 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Lebenstein 74, nr odbitki l. d.: 62/100