Nr katalogowy: 105

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

Nr katalogowy: 105

Z pola

litografia, papier, 61 x 82 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Suberlak (ołówkiem);