Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Nr katalogowy330
Fresh Day, 2008
akryl, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Aleksander BRZĘCZEK (ur. 1930)
Nr katalogowy332
Kompozycja, 1960
olej, płótno, 98 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. BRZĘCZEK 60
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy334
Pejzaż, 1990
olej, płótno, 84 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. PŁÓCIENNIK 90
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Nr katalogowy336
Lawenda w St Remy, 2009
olej, płótno, 76 x 85 cm;
sygn. p. d.: Joniak '09;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Grzegorz RATAJCZYK (ur. 1960)
Nr katalogowy338
Olśnienie w Wenecji, 2005
olej, płótno, 90 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Nr katalogowy340
Miasteczko
olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Rząb;
na odwrocie napisy
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy342
Arka
akryl, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Marek KIJEWSKI (1955 - 2007)
Nr katalogowy401
Miliard I
gips, 20 x 9 x 7 cm
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy403
Pocałunek
drewno, malowane, 59 x 40 x 28 cm;
opisane na podstawie i sygn. inicjałami
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Barbara MUNZER (ur. 1939)
Nr katalogowy407
Kleopatra, 1994
mosiądz, emalia, 160 x 110 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł