Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Nr katalogowy: 340
Miasteczko
olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Rząb;
na odwrocie napisy
na odwrocie napisy autorskie: Wł. Rząb l.74 / 95-100 Zgierz / K. Paryskiej 36/40 m.46 / nad przystanią