Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Nr katalogowy: 335
Skrzypce i owoce, 1997
olej, płótno, 63 x 70 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
olej, płótno, 63 x 70 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / SKRZYPCE I OWOCE / 1997