05 maja 2011

w siedzibie OW ZPAP, ul. Mazowiecka 11 A, Warszawa

Mariusz Zdybał

97
Wiosna, 2011 olej, płótno, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Mariusz Zdybał

98
Nadzy, 2011 olej, płótno, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Igor Yelpatov

99
Promyk, 2008 akryl, płótno, 70 x 90 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Hanna Żebrowska

100
Into colour 2, 2011 akryl, płótno, 81 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł