Ewa Latkowska-Żychska
Nr katalogowy51
Świt nad Ziemią, 2010
papier ręcznie czerpany techniką japońską, 40 x 60 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Franciszek Ledóchowski
Nr katalogowy53
Ogród, 2010
olej, płótno, 81 x 65 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Hanna Korecka
Nr katalogowy55
Na kursie i na ścieżce, 2010/11
akryl, tektura, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Bogusław Lustyk
Nr katalogowy57
Camargue Horses, 2006
akryl, płyta, 46 x 67 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Barbara Maciąga
Nr katalogowy59
Rose nr 7, 2004
malarstwo komputerowe, papier, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Mikołaj Malesza
Nr katalogowy61
Z cyklu "Ptaki moje", 2011
olej, płótno, 60 x 81 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Józef Grzegorz Michałek
Nr katalogowy63
Szuwary, 2010
olej, płótno, 50 x 73 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Dariusz Mlącki
Nr katalogowy65
Świece, 2011
technika własna, olej, akryl, korek, 40 x 20 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Beata Murawska
Nr katalogowy67
Majowe szczęście, 2011
olej, płótno, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Maria Najdek
Nr katalogowy69
Końskie karesy II, 2011
olej, płótno, 60 x 81 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Elżbieta Pawłowska
Nr katalogowy71
Miasto pomarańczowe, 1998
akryl, płótno, 100 x 81 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Czesław Podgórski
Nr katalogowy75
Wilanów (Kuźnia królewska), 2007
pastel, papier, 40 x 52 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Anna Stolarska-Przybysz
Nr katalogowy83
Żaglowiec I, 2001
pastel, papier, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Izabela Staręga
Nr katalogowy85
W żółtej chuście, 2010
olej, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Krystyna Szwajkowska
Nr katalogowy87
Na dnie jurajskiego morza, 2011
litografia barwna, papier, 14,5 x 22 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Antoni Janusz Wojnarowski
Nr katalogowy89
Jaskółka, 2008
olej, płótno, 50 x 60 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Anna Wojciechowska-Paprocka
Nr katalogowy91
Oktet, 2011
akryl, płótno, 40 x 50 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Andrzej Wirpszo
Nr katalogowy93
Na moście, 2009
akryl, płótno, 73 x 100 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł