05 maja 2011

w siedzibie OW ZPAP, ul. Mazowiecka 11 A, Warszawa

Paweł Lasik

49
Pali się, 2009 akryl, płótno, 41 x 27 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Paweł Lasik

50
Lucek i Marzenka, 2009 akryl, płótno, 33 x 41 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ewa Latkowska-Żychska

51
Świt nad Ziemią, 2010 papier ręcznie czerpany techniką japońską, 40 x 60 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Ewa Latkowska-Żychska

52
Przedwiośnie, 2010 papier ręcznie czerpany techniką japońską, 60 x 40 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Franciszek Ledóchowski

53
Ogród, 2010 olej, płótno, 81 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Franciszek Ledóchowski

54
Marcel, 2008 węgiel, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Hanna Korecka

55
Na kursie i na ścieżce, 2010/11 akryl, tektura, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Janusz Mulak

56
Tunele Dolomity 2A, 2011 technika mieszana, papier, 55 x 40 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Bogusław Lustyk

57
Camargue Horses, 2006 akryl, płyta, 46 x 67 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Monika Michalczewska

58
Ptaki z Toledo, 2011 olej, płótno, 60 x 73 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Barbara Maciąga

59
Rose nr 7, 2004 malarstwo komputerowe, papier, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Barbara Maciąga

60
Rose nr 11 2004 malarstwo komputerowe, papier, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Mikołaj Malesza

61
Z cyklu "Ptaki moje", 2011 olej, płótno, 60 x 81 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Mikołaj Malesza

62
Dąbrowa mała, 2011 olej, płótno, 60 x 81 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Józef Grzegorz Michałek

63
Szuwary, 2010 olej, płótno, 50 x 73 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Józef Grzegorz Michałek

64
Nad wodą, 2010 olej, płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Dariusz Mlącki

65
Świece, 2011 technika własna, olej, akryl, korek, 40 x 20 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Joanna Mrozowska

66
W piaskownicy, 2008 olej, płótno, 60 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Beata Murawska

67
Majowe szczęście, 2011 olej, płótno, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krzysztof Pająk

68
Kosmiczna miłość, 2011 olej, płótno, 76 x 74 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Maria Najdek

69
Końskie karesy II, 2011 olej, płótno, 60 x 81 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tadeusz Paszko

70
Cerkiew, 2009 olej, płótno, 40 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Elżbieta Pawłowska

71
Miasto pomarańczowe, 1998 akryl, płótno, 100 x 81 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Maria Piątek

72
Dream, 2011 akryl, płótno, 80 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Waldemar Mazurek

73
Bez tytułu, 2011 ceramika, wys. 41 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Leszek Pliniewicz

74
Błękitny anioł, 1985 drewno polichromowane, 71 x 26 x 16,8 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Czesław Podgórski

75
Wilanów (Kuźnia królewska), 2007 pastel, papier, 40 x 52 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Katarzyna Semczuk

76
Upalne lato, 2007 olej, kolaż, 65 x 81 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Weronika Raczyńska

77
Noc 2010 olej, płótno, 24 x 18 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Weronika Raczyńska

78
Słoiki 2010 olej, płótno, 24 x 28 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lidia Serafin

79
Różowa chmura olej, płótno, 73 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lidia Snitko-Pleszko

80
Kobieta z bukietem, 2004 olej, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ewa Siemińska

81
Bez tytułu, 2010 akryl, płótno, 40 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ewa Siemińska

82
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Stolarska-Przybysz

83
Żaglowiec I, 2001 pastel, papier, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Anna Stolarska-Przybysz

84
Żaglowiec II, 2001 pastel, papier, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Izabela Staręga

85
W żółtej chuście, 2010 olej, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krystyna Szwajkowska

86
Jurajskie popołudnie II, 2011 sucha igła, papier, 30 x 24 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krystyna Szwajkowska

87
Na dnie jurajskiego morza, 2011 litografia barwna, papier, 14,5 x 22 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Jerzy Teper

88
F. Chopin, 2011 brąz, wys. 12,5 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Antoni Janusz Wojnarowski

89
Jaskółka, 2008 olej, płótno, 50 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Stanisław Stachura

90
Szuwary, 2003 olej, płótno, 80 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Wojciechowska-Paprocka

91
Oktet, 2011 akryl, płótno, 40 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Wojciechowska-Paprocka

92
Wyspa, 2010 akryl, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Wirpszo

93
Na moście, 2009 akryl, płótno, 73 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Wirpszo

94
Kamieniołom, 2009 akryl, płótno, 73 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Paweł Warchoł

95
Holzmachina 8-10, 2010 tusz, karton, 40 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Radosław Zaremba

96
Za co można kupić punkt? Tylko za nieskończoność, 2008
linoryt, papier, 57 x 45,5 cm
Cena wywoławcza. 500 zł