Tomasz Awdziejczyk
Nr katalogowy1
Start Rakiet, 2011
akryl, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jolanta Caban
Nr katalogowy11
Martwa natura, 2010
olej, płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Piotr Czajkowski
Nr katalogowy13
To było we wtorek, 2011
akryl, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Andrzej Domżalski
Nr katalogowy17
Para, 2010
technika mieszana (akryl/tusz/karton), 100 x 70 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Wiesław Fijałkowski
Nr katalogowy23
Wieża 2010
glina szamotowa szkliwiona solami, 90 x 14 x 14 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Anna Forycka-Putiatycka
Nr katalogowy25
Błękit śniegu, 2010
akryl, olej, płótno, 50 x 100 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Czesław Gałużny
Nr katalogowy27
Snami otulona, 2010
olej, płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Marta Gogłuska
Nr katalogowy29
Kwiatowe osteo, 2011
rysunek integralny, karton, 29 x 21 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Krystyna Humienna
Nr katalogowy31
Dąb korkowy, 2010
akwarela, papier, 37 x 27 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Anna Kabacińska-Banaszkiewicz
Nr katalogowy33
Pogwarki, 2011
olej, płótno, 90 x 70 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Małgorzata Kapłan
Nr katalogowy35
Słoneczny dzień, 2010
akryl, olej, płótno, 35 x 55 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Magdalena Kapuścińska-Borkiewicz
Nr katalogowy37
Rozlewisko nad Bugiem, 2011
akryl, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Teresa Kelm
Nr katalogowy39
Pejzaż nadmorski (dyptyk) 1989
akryl, płótno, 65 x 75 cm ( x 2)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Marta Konieczny
Nr katalogowy41
Lewitacja, 2009
olej, płótno, 100 x 120 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł