Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)
Nr katalogowy228
Młyn zimą, 1897
węgiel, gwasz, tektura, 42 x 36 cm;
na odwrocie: napis niebieską kredką: Bohd[anów] Wil.
/ F Ruszczyc
/ F Ruszczyc
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy230
Stogi, ok. 1920
olej, tektura, 37 x 43 cm;
sygn. l. d.: I. Trusz
sygn. l. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy232
Faraglioni
olej, sklejka, 45 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: Faraglioni/ F.M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Nr katalogowy234
Brzozy zimą, ok. 1930
olej, płótno, 63 x 104 cm;
sygn. p. d: JGrubiński
sygn. p. d: JGrubiński
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy236
Dzieci z choinką
olej, tektura, 24,5 x 34,2 cm;
sygn. p. d: A. Setkowicz
sygn. p. d: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Nr katalogowy238
Pejzaż z drzewami
olej, tektura, 46 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Nr katalogowy240
Wiosna na ulicy Krupniczej, ok. 1930
olej, tektura, 62,5 x 47 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
25 000 zł
A. NIZYŃSKI, XIX w
Nr katalogowy242
Pejzaż, 1879
olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: A. Nizyński / 1879
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)
Nr katalogowy244
Chaty podkrakowskie, ok. 1907
olej, płótno, 81,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: H. Szczygliński
sygn. l. d.: H. Szczygliński
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy246
Pejzaż ze stawem
olej, tektura, 18,4 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy248
Na Gromniczną
olej, tektura, 39,5 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz
sygn. l. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)
Nr katalogowy250
Wzburzone morze
olej, płótno, 60,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Stanisław GRABOWSKI (1901-1957)
Nr katalogowy252
Odpoczynek
olej, ołówek, płyta, 54,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Grabowski
sygn. l. d.: Grabowski
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy254
Dzieci z martwym ptaszkiem
olej, sklejka, 49,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
46 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy256
Epizod z I wojny światowej, 1915
olej, tektura, 14,2 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Szosa Kielecka 1915/ Wojciech Kossak
Cena wywoławcza.
5 800 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy258
Studium konia
olej, tektura naklejona na płótno, 55,5 x 72 cm;
napis wtórny p. d.: J. CHEŁMOŃSKI
Cena wywoławcza.
53 000 zł
Nr katalogowy260
Poleszuki
olej, tektura, 21 x 32,5 cm;
sygn. M. G. Wywiórski
sygn. M. G. Wywiórski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy262
Kirasjer i dziewczyna, ok. 1940
olej, tektura, 52 x 43,5 cm;
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Malarz nieokreślony niemiecki?, kon. XVIII w.
Nr katalogowy264
Para portretów
olej, płótno naklejone na tekturę,
37 x 32,5 cm (w owalu, każdy z portretów);
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.
Nr katalogowy266
Portret mężczyzny
olej, płótno, 145 x 110,5 cm;
Wg tradycji portret cesarza Wilhelma III.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/ XIX w.
Nr katalogowy268
Portret młodej kobiety, 1 ćw. XIX w.
olej, płótno dublowane,
69 x 53 cm
69 x 53 cm
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy270
Pijany Bachus
olej, deska,
39,5 x 31 cm
39,5 x 31 cm
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Eugene GALIEN-LALOUE (1854-1941)
Nr katalogowy272
Kury
olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. l. d.: E. Galiany
sygn. l. d.: E. Galiany
Cena wywoławcza.
20 000 zł