Nr katalogowy: 616
Papierośnica
srebro próby 875, emalia; waga 123 g.
Niemcy, pocz. XX w.
prostopadłościenna, giloszowana, na wieczku w owalnej rezerwie monogram wiązany FZ , w dwóch
rogach aplikowana para herbów wypełnionych emalią szafirową oraz napis Maire (?), wnętrze złocone;
srebro próby 875, emalia; wys. 1,2 cm, szer. 10 cm, głęb. 7,9 cm; waga 123 g.
Niemcy, pocz. XX w.