Nr katalogowy: 505
Lampa
Włochy?, Cingquilli, artysta JP, kon. XX w.
w kształcie grzyba, jasnozielona;
szkło bezbarwne, powlekane warstwą szkła zielonego i nicią szklaną, zelektryfikowana; wys. ok. 38 cm; średn. klosza: 30 cm;
sygn. ryta na spodzie: Cingquilli/ JP
Włochy?, Cingquilli, artysta JP, kon. XX w. (wzorowana na szkłach secesyjnych z poczatku XX w.)