Nr katalogowy: 261

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 261

Strzelcy roku 1915, 1933

olej, sklejka, 29,5 x 39,7 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1933;