Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy: 260
Poleszuki
olej, tektura, 21 x 32,5 cm;
sygn. M. G. Wywiórski
olej, tektura, 21 x 32,5 cm;
sygn. M. G. Wywiórski
Na odwrocie nalepka z napisem autorskim: Poleszuki/ M. G. Wywiórski.