Nr katalogowy: 259

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 259

Kawaleria jedzie, 1934

olej, tektura, 70 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1934