Nr katalogowy: 258

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 258

Studium konia

olej, tektura naklejona na płótno, 55,5 x 72 cm;
napis wtórny p. d.: J. CHEŁMOŃSKI