Nr katalogowy: 257

Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1974)

Nr katalogowy: 257

Wzory umundurowania, 1966

olej, tektura, 15,5 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: Trzeszczkowski/ 966