Nr katalogowy: 256

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 256

Epizod z I wojny światowej, 1915

olej, tektura, 14,2 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Szosa Kielecka 1915/ Wojciech Kossak