Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy: 251
Okno, 1916
olej, tektura, 44 x 33 cm;
sygn. p. d.: Jacek Malczewski 1916
olej, tektura, 44 x 33 cm;
Na odwrocie napis odręczny: Dobrzański/ 9/12 1917