Nr katalogowy: 244

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 244

Chaty podkrakowskie, ok. 1907

olej, płótno, 81,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: H. Szczygliński