Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Nr katalogowy: 237
Kijów
olej, tektura, 16,2 x 22 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
olej, tektura, 16,2 x 22 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Na odwrocie: nalepka wystawowa z datą nadesłania 20/8 1913, numerem 23471 oraz inw. 25, nazwiskiem autora, tytułem Kijów, techniką i ceną, pieczątka: JAN STANISŁAWSKI/ ZE SPUŚCIZNY/ POŚMIERTNEJ z ręcznie dopisanym Janina Stanisławska, numer 25 oraz numery: DA 25 11; 2144, 515