Nr katalogowy: 231

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 231

Ostatni promień, 1912

olej, tektura, 22,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA 1912