Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Nr katalogowy: 226
Martwa natura z koszykiem i jabłkami
olej, płótno, 50,5 x 61 cm;
sygn. p. g.: Rzepiński
sygn. p. g.: Rzepiński